Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do
Producenci
Paczkomaty InPost
Paczkomaty InPost

Książki

Happy Kitty Happy Kitty
Cena: 15,00 zł
szt.
zobacz więcej
Kocie Troski Kocie Troski
Cena: 32,50 zł
szt.
zobacz więcej
Psie troski Psie troski
Cena: 39,90 zł
szt.
zobacz więcej
Ekolińscy Ekolińscy
Cena: 15,00 zł
szt.
zobacz więcej
Psia Misja Psia Misja
Cena: 32,50 zł
szt.
zobacz więcej
Mój Przyjaciel Bocian Mój Przyjaciel Bocian
Cena: 35,50 zł
szt.
zobacz więcej

Polskie książki dla dzieci

Polskie książki dla dzieci zyskują sławę nie tylko w naszym kraju, ale coraz częściej również za granicą. W naszym wydawnictwie znalazło się wiele tytułów książek, które nie tylko bawią czytelnika, ale i edukują jednocześnie. Opisujące piękne i wzruszające historie bohaterów pomagają spojrzeć na świat z innej perspektywy, uczą empatii i szacunku do drugiego człowieka oraz zwierząt. Pisane zrozumiałym dla najmłodszych językiem uczą odpowiedzialności i troski o wszystkie istoty żyjące. W sprzedaży dostępnych jest również wiele lektur szkolnych, które chętnie wybierane są jako książki do bibliotek w szkołach publicznych i prywatnych.

Najlepsze książki dla dzieci dające relaks i wytchnienie

W naszym asortymencie zebraliśmy najlepsze książki dla dzieci, które z całym sercem polecamy do poczytania na dobranoc, bądź jako lekturę w wolnym czasie. Opisujące piękne, a niekiedy wzruszające historie angażują czytelników pobudzając ich wyobraźnię. Jednocześnie pozwalają na chwilę relaksu w ciszy i spokoju, dając wytchnienie od świata zewnętrznego pełnego rożnych bodźców np. głośno grającego radia, wciągającej gry na komputerze, emocjonujących programów TV czy smartfona. Podaruj dziecku chwilę wytchnienia z naszymi książkami.

Wyjątkowe książki, które wspomagają rozwój dzieci

Czytanie książek od najmłodszych lat wyrabia u dzieci ciekawość i chęć poznawania świata. Uczą się odróżniać dobro od zła, wykształcają w sobie pozytywne wzorce zachowań, pobudzają kreatywność, a także wspomagają rozwój inteligencji emocjonalnej, umiejętności komunikacji oraz koncentracji. Oferujemy wyjątkowe książki dla dzieci, które niejednokrotnie zdobywały najważniejsze nagrody i wyróżnienia w plebiscytach i konkursach literatury dziecięcej. Czytane codziennie pomagają najmłodszym rozumieć świat i wyrażać myśli, a także dostrzegać związki przyczynowo-skutkowe i formułować własne wnioski.

 

1px do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
;
Sklep internetowy Shoper.pl