Naszą główną misją jest pogłębianie rodzinnych relacji oraz promowanie najpiękniejszych, życiowych wartości takich jak: miłość, przyjaźń, empatia oraz szacunek do natury i zwierząt.

W naszej ofercie znajdą Państwo książki tylko i wyłącznie pisane z serca trafiające do serca...

Przedstawiamy autora naszych książeczek

Książki Toma Justyniarskiego

Książki Toma Justyniarskiego wielokrotnie nagradzane były jako jedne z najlepszych i obowiązkowych do przeczytania propozycji literatury dziecięcej. Niezwykłe opowieści o zwierzętach powstały na bazie prawdziwych przygód i historii. Pisane prostym językiem trafiają ze swoim ponadczasowym przesłaniem zarówno do najmłodszych dzieci oraz młodzieży, jak i do dorosłych czytelników. Polecamy je nie tylko miłośnikom zwierząt.

Zachwycające książki dla dzieci z przesłaniem

Tom Justyniarski to jeden z najwybitniejszych polskich autorów książek dla dzieci, które czytają miliony czytelników w całej Polsce i za granicą. Pisze wzruszające i mądre historie o zwierzętach, w których uczy empatii, miłości, odpowiedzialności i troski o zwierzęta. W sprzedaży posiadamy jedną z najpopularniejszych lektur dla dzieci „Psie Troski”, a także takie pozycje jak np. Psia Misja, Kocia Mama, Książę i Rumak, Ekolińscy i wiele innych.

 

Wzruszające historie o zwierzętach

Czytając książki Toma Justyniarskiego o zwierzętach czytelnik doświadcza całej gamy emocji – smutku, radości, wzruszenia, euforii i chęci niesienia pomocy czworonożnym pupilom. Pokazują one, że zwierzęta też mają uczucia, więc należy traktować tak jak człowieka z szacunkiem i miłością. Książki Toma Justyniarskiego to książki z przesłaniem, które mogą zmienić świat i traktowanie psiaków na lepsze.

Tom Justyniarski

Najpiękniejsze książki

Nasi partnerzy

Zapraszamy również inne firmy do współpracy!